czwartek, 21 stycznia 2010

Uch................

Śnieg.

I mróz.

I migrena. Znowu.

Dlaaaaaaaaaaaaaczego?????????????????

Marudzę. Znowu. Nie lubię siebie marudzącej. Zwłaszcza, że powinnam być zadowolona: wczoraj z Moim Już Mężem (;DDDD) i Kumplami powiesiliśmy CAŁĄ WYSTAWĘ i, przy okazji, potłukliśmy tylko jedną szybę :DDDDDD I w dodatku Już Mąż kupił mi kubki w kwiatki o pojemności Atlantyku. I Świnka nie marudzi dziś drastycznie (poza awanturą o wywaloną masę solną - zrobiłam jej cały wagon według nowej receptury - teraz skrobię podłogę, deski do krojenia, stół i Świnkę).

Znikam stąd. Wypiję jeszcze jedną kawę z mojego nowego kubka i zrobię pranie. Może przestanę marudzić?

5 komentarzy:

 1. a jaką wystawę wieszaliście? jakieś foty?

  też nie lubię siebie marudzącej, to takie mało konstruktywne ;) ale jak się ma migrenę to jest tak strasznie niefajnie, że sobie odpuszczam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak Kochana - foty - 20 zdjęć członków Związku Polskich Fotografów Przyrody Oddział Wielkopolski czyli ZPFP OW:)

  Temat: ZIMA. Miejsce: Centrum Handlowe Pestka - rotunda na poziomie parkingów podziemnych.

  20 fot, to niby nie dużo, ale musieliśmy na miejscu to wszystko oprawić w passe-partout i w ramy i prawdopodobnie dlatego ta migrena i marudzenie: zmarzłam mocno, a wtedy zawsze cierpię.

  Ale co tam: pranie już w pralce, kawa się robi, dziecku szukam papiurów na cud-obrazki dla Babć i Dziadków - będzie dobrze :D W dodatku w perspektywie weekend w górach :D

  OdpowiedzUsuń
 3. a wasze zdjęcia też tam są?
  trzeba by się wybrać do pestki, choć zimno strrrasznie.
  a w góry to na plener? faajnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. He - no patrz - za każdym razem kiedy piszesz zjawiam się tutaj :D
  Spokojnie - wystawa chwilę powisi i nasze zdjęcia tam są - nie musisz latać do Pestki w taką pogodę i zimnicę. Może załatwisz to "przy okazji" - może się tam np. umówimy :D i pójdziemy sobie potem do Coffee Heaven na coś dobrego?
  A w góry to tak wakacyjno-plenerowo - troszkę dla Mini Świnki, a trochę dla zdjęć czyli dla nas :D A masz ochotę jechać z nami?

  OdpowiedzUsuń