piątek, 24 lutego 2012

Samopoczucie

Fajne słowo: SAMOPOCZUCIE. Czasem posiada tożsamość :DDDDDDDDD
  
Wyglądam za okno i moje SAMOPOCZUCIE jest ............ no właśnie - do bani: mokro, paskudnie, brudno, ohydnie, a topniejący śnieg odsłonił psiebiśniegi (termin ukuty - chyba - przez Kolegę, a w sposób doskonały opisujący skutki działania przewodu pokarmowego psa, np. na przydomowym trawniczku :DDDDD). 

I chociaż idzie wiosna (dowodem wielkie mrówki-grasantki w cukierniczce i słoiku z miodem), to poniższy obrazek, powstały w okolicznościach zgoła odmiennych (Skrzyczne, do 2,5 m śniegu, bielusieńko, czyściusieńko i zimno jak w piekle), doskonale dokumentuje moje SAMOPOCZUCIE, także w dniu dzisiejszym.


E tam - jutro sprawdzę czy między psiebiśniegami coś jeszcze się nie pojawiło? Może SAMOPOCZUCIU ego zmaleje :DDDDDDDDDDDDDDDD

10 komentarzy:

 1. Natchnęłam się na ten blog przypadkiem i jestem oczarowana rysunkami :) Oczywiście mam swoje ulubione :P I tak dłuuuuugo czekałam na posta...
  Seria z kuropatwami rozbawiła mnie do łez, szczególnie kuropatwy patrzące :) Lecące ptaki (te na górze) CU-DO-WNE! Zuzia i piesek w kratkę - dupka tej Pani jest nieziemska. I jeszcze ptaszek srający na koty - CZADERSKI!

  OdpowiedzUsuń
 2. moje samopoczucie zdecydowanie jest takie smao jak i Twoje. Pogoda wygrała swoją brzydotą :c

  OdpowiedzUsuń
 3. Sloneczne pozdrowienie przesylam bo ja juz sadze cebulki w donicach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. agazmaluje - witaj :D I dzięki za takie miłe słowa :D

  ColdKaro - jutro będzie lepiej :D

  Beatta - aaaaaaaaaaa!!!!!!!!! A moje już przekwitły :((((( Miałam cztery czerwoniutkie amaryliski, a teraz mam cztery smętne badyle :((((( A co sadziłaś? - też sobie posadzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. hahah bardzo trafiony ten termin:D do zapamiętania;) takie uroki wiosny- dobrze,że już idzie, nie mogę się doczekać:)
  uściski!
  J

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy określenie Szancer w spódnicy wystarczy, by poprawić Ci samopoczucie?

  OdpowiedzUsuń
 7. Psiebisniegi - ale fajna nazwa, a tworce tego pojecia nawet mialem okazaje poznac, ale to bylo bardzo dawno temmu. Dokadnie wtedy, kiedy z poleskiego pleneru FP wracalem z Toba i Jerzym do Poznania :-) Kilka dni pozniej razem jedlismy nalezniki ze szpinakiem i tak sie to wszystko zaczelo :-) A dzisaj, dzieki blogom nadal siedzimy przy jednym stole, i to cala czworka .....

  OdpowiedzUsuń
 8. dotblogg - wiosna już jest :) Coś wystawiło już kiełki z ziemi, a sama ziemia rozmarzła na tyle, że woda nie stoi bajorami :D

  Ola - nie zasługuję na takie porównanie, chciaż faktycznie poprawia samopoczucie - dzięki:DDDDDDDDDDDD

  Rafał - to prawda, że choć internet ma wiele wad, to faktycznie zbliża ludzi i ja jestem wdzięczna, że istnieje :) I prawda, że to trochę tak jakbyśmy siedzieli razem przy stole -dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Moje samopoczucie jest zawsze dobre gdy widze Twoje nowe rysunki + wpisy. Tak jak Rafal napisal blogi to troche jak spotkania ze znajomymi, a ja dodalabym i okazja poznania nowych ludzi.
  Ten czlowieczek wydaje sie miec raczej zimne samopoczucie, a wiec jak Amerykanie by rzekli "give him a hug".

  OdpowiedzUsuń
 10. no nie wierzymy i koniec!!!! Jak tu namalować SAMOPOCZUCIE i nie chichotać???


  Chichocząc, pozdrawiamy cieplutko

  OdpowiedzUsuń