niedziela, 30 grudnia 2018

I znowu życzenia

Święta mieliśmy mało zabawne. Bywa.

Jaki będzie Sylwester nie wiem i nie chcę planować ani oczekiwać. Po co? Postaram się żeby był fajny jak już będzie :) A Wam życzę banalnie, ale szczerze i z samej głębi serca: szampańskiej zabawy, cudownego Nowego Roku i każdego kolejnego dnia. I nie życzę Wam braku zmartwień, ale za to życzę żebyście mogli poczuć jak pięknie smakuje życie. 

Do Siego Roku!!!
13 komentarzy:

 1. Po zimie zawsze przychodzi wiosna :) Stara prawda. Dużo słońca w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój..... I wzajemnie 😄❤

  OdpowiedzUsuń
 3. Myszy, myszy, która słyszy... Do tańca grają! Wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasia! Dorych plonów na ulubionych niwach!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ela, będę tę niwę uprawiać z całych sił 😍😘😊

   Usuń
 5. Kasiu, dużo uśmiechu :)
  Zakochałam się tych myszach już je widzę na kubeczkach i spodeczkach, na pościeli i serwetkach, w ramie na mojej ścianie :)
  Miałam kiedyś myszki w czarne łatki ależ one harcowały.
  Ściskam gorąco, Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 6. U nas tez nie bylo zabawnie, i to juz drugi rok z rzedu. Oby ten 2019 potraktowal nas i was laskawiej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chcę skorzystać z tej okazji. Muszę podziękować Dr Wealthy za odzyskanie mojego byłego męża. Jestem Linda Gibson z USA, po 7 latach małżeństwa mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety Zrobiłem co mogłem, żeby go odzyskać, ale wszystko, co zrobiłem, było na próżno, byłem smutny, ale nie straciłem nadziei na zdobycie go z powrotem, ponieważ miałem wiarę w Boga. Więc szukam w Internecie, jak odzyskać mojego męża, i natknąłem się na stanowisko dr Wealthy o tym, jak pomógł kobiecie odzyskać ją, skontaktowałem się z nim i opowiedziałem mu o bólu, przez który przechodziłem, powiedział mi, co i zrobiłem to, potem rzucił zaklęcie miłosne dla mnie 48 godzin później mój mąż zadzwonił do mnie i powiedział, że jest mu przykro z powodu tego, co zrobił i że bardzo za mną tęskni, później tego samego dnia wrócił do domu i błagał moje przebaczenie, odkąd nasza miłość stała się silniejsza. Dla cudownych rzeczy, które dr Wealthy dla mnie zrobił, byłoby niesprawiedliwe, abym nie dał do zrozumienia całemu światu, że tak potężny rzucający zaklęcia żyje. Jeśli chcesz odzyskać swoją dawną szybką wiadomość e-mail Dr Wealthy na wealthylovespell@gmail.com lub dodać go na WhatsApp +2348105150446

  OdpowiedzUsuń